Компанія "Меблеворот"

Меблеворот – оренда меблів для різних заходів, такі як свята, корпоративи, виставки та будь-які інщі, що відбуваються у місті Києві та по всій Україні. Кожен захід повинен бути незабутнім та неперевершеним. Будь-який захід потребує, меблевого оснащення, будь то стільці, столи, крісла або інші меблі. Купляти кожен раз меблі не вигідно, тому в такій ситуації на допомогу приходить наша компанія "Меблеворот".

Давайте знайомитися.
"Меблеворот" – компанія, що знаходиться у місті Києві та здає меблі на прокат. Існуємо на ринку оренди меблів вже більше 15 років, і являємося одними із перших на цьому сегменті. За цей час ми отримали багатий досвід у цій галузі, та надали свої послуги багатьом клієнтам. Ми завжди прослуховуємося до побажань наших клієнтів, та розробляємо для кожного індивідуальний підхід. 

Оренда меблів, які ми пропонуємо підійде для таких заходів:

  • - Корпоратив;
  • - Весілля;
  • - Фотосесія;
  • - Виставка;
  • - Вечірка;
  • - Презентація;
  • - Доклад;
  • - Ділова зустріч.


Ви можете замовити в нас наступний вид меблів у прокат: стільці, столи, крісла, дивани, пуфи, дзеркала та багато іншого. В більшості випадків ми надаємо меблі в оренду подобово, для корпоративів, весіль, вечірок та таке інше, але з задоволенням можемо надити все що вас зацікавить і в довгострокову оренду. Ми надаємо оренду меблів лише тих, які наявні в нас на складі, та не займаємося суборендою. При необхідності ми робимо доставку, монтаж та демонтаж цілодобово в зручний для вас час . Організація заходів це важливий та відповідальний процес, тому все має бути продумано до дрібниць. 

При організації будь-якого заходу необхідна велика кількість меблів. Купляти її для використання лише один раз, досить не вигідно. Тому наша компанія Меблеворот пропонує взяти меблі в оренду на вигідних умовах. Наші фахівці наддадуть вам необхідні меблі у прокат своєчасно, якісно та по доступній ціні. А для постійних клієнтів у нас є знижки. По усім питанням телефонуйте до нас  або напишіть нам на e-mail або у мессенджері, і ми з задоволенням проконсультуємо вас. Приймаємо запроси цілодобово та без вихідних. 

Ми працюємо швидко, якісно та своєчасно саме для вас!